جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی
جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به عنوان اولین جشنواره حوزه کارآفرینی در کشور از سال ۱۳۸۲ به ابتکار شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت خود را با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی آغاز نمود. این جشنواره منحصر به فرد در اعتبار‌بخشی به فعالیت‌های فن‌آفرینان در دو بخش مسابقه‌اي و غير مسابقه‌اي برگزار می‌شود، بخش مسابقه‌ای طراحان کسب و کار، فن‌آفرینان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری با محتوا و نظام داوری ویژه و بخش غیر مسابقه‌ای فضای نشا (مذاکرات سرمایه گذاری)، نمایشگاه، سمینارها و نشست های آموزشی، ادعای منحصر به فرد بودن این جشنواره را در توسعه و اعتبار‌بخشی به فن‌آفرینی اثبات می‌نماید. نظر به اهمیت ویژه ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن‌آفرینی در سطح دانشجویان دانشگاه‌ها و به منظور حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه‌ریزی و به اجرا گذاشته شد. از این رو شاهد حضور ویژه دانشجویان در این بخش از جشنواره خواهیم بود که با همکاری و مدیریت استانی پارک‌های علم و فناوری استان‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد. استقبال از جشنواره از سوی فنآفرینان و مخترعین و همکاری پارک‌های علم و فناوری در برپایی جشنواره‌های استانی همکار با جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی بر موفقیت این جشنواره افزوده است.
چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی  شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان شیخ بهایی
شروع: 1397/02/19 ساعت 09:00 - پایان: 1397/06/21 ساعت 15:00

تغییر تاریخ برگزاری دوره چهاردهم جشنواره از اردیبهشت‌ماه به دی‌ماه ۱۳۹۷ بدلیل برگزاری سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهریورماه ۱۳۹۷ و نیز اجرای دوره‌های جدید آموزشی جشنواره در بازه زمانی شش‌ماه ابتدای سال ۹۷ از اولین اقدامات اجرایی دبیرخانه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی می باشد. یکی از مهمترین برنامه‌های موردنظر چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اجرای دوره‌های آموزشی با هدف “ارتقاء توان مذاکره صاحبان ایده با سرمایه‌گذاران و افزایش تعداد مذاکرات موفق سرمایه‌گذاری“ در جشنواره چهاردهم می باشد. این دوره‌های آموزشی از اردیبهشت تا مردادماه 1397 در فواصل زمانی مشخص و با امکان پخش زنده در بستر وب برای کلیه شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان سراسر کشور برگزار می شود.

همزمان با برگزاری اولین دوره آموزشی، چهارمین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی در سراسر کشور با همکاری دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شروع شده و دانشجویان و علاقه مندان به حضور در بخش مسابقه ای طراحان کسب و کار چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و چهارمین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی می توانند پس از این دوره کاربرگ این بخش مسابقه ای را تدوین و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

اطلاعات بیشتر کمتر
این رویداد در حال برگزاری است. به تاریخ و ساعت قسمت‌ها مراجعه کنید.
قیمت همه قسمت ها : 170000
تماس با دبیرخانه : 03133869452
 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اگر فکر میکنید این رویداد برای دوستانتان مفید است، به آنان اطلاع دهید:
ارسال
 

قسمت ها

1397/02/19 ساعت 09:00 - 13:11
 |  خرید بلیت این قسمت قیمت بلیت پخش زنده این قسمت: 30000
1397/02/26 ساعت 09:00 - 15:00
 |  خرید بلیت این قسمت قیمت بلیت پخش زنده این قسمت: 30000
  • مدیریت و ارتقا یک میکرواکوسیستم کارآفرینی و تاثیرات آن در تجاری‌سازی یک دارایی فکری  
  • بایدها و نبایدها(الزامات) یک استارت آپ در مذاکره با سرمایه گذار
  • آشنایی با بازار دارایی‌ فکری و نحوه ورود و عرضه فناوری در این بازار
  • چگونگی تبدیل دارایی‌های نامشهود و امتیازات شرکت را به ارزش و سرمایه
1397/04/27 ساعت 09:00 - 13:30
 |  مشاهده جزئیات قیمت بلیت پخش زنده این قسمت: 35000
1397/06/21 ساعت 08:00 - 15:00
 |  خرید بلیت این قسمت قیمت بلیت پخش زنده این قسمت: 30000